Gimnazijos 5-8 klasių mokiniams buvo organizuota lietuvių kalbos viktorina. Joje dalyvavo dvi 5-8 ir 6-7 klasių komandos. Išsirinkusios kapitonus abi komandos atliko 11 užduočių. Mokiniai puikiai nusiteikę aktyviai įsitraukė į įdomią veiklą, praktiškai pritaikė įgytas žinias, pasitikrino, ko išmoko per pamokas. Viktorinoje nugalėjo 6-7 klasių Daugiau …
